Bugün - 22 Eylül 2019 PazarKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.pngimages/habersistemi_08.png
 
Antalya   30°°C
 
ÇÖP İHALESİ ADRESE TESLİM Mİ?Kepez Belediyesi'nin geçtiğimiz ay yaptığı Katı Atık Toplama,sü..
ADAYLIK AÇIKLAMASI GÖVDE GÖSTERİSİNE DÖNDÜ

Antalya Şoförler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan’ın adaylığını yönetim kurulu arkadaşları açıkladı.

Güncel Haberi - 06 Eylül 2019 Cuma

(18:29)

Antalya Şoförler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan’ın adaylığını yönetim kurulu arkadaşları açıkladı. Oda binasının önünde yapılan açıklamaya yüzlerce taksici, Kurtarıcı kamyoncu esnafı yansıra Alkan’ın oğlu, kızı ve eşi Ayşe Alkan destek verdi. Yönetim kurulu adına adaylık açıklamasını Başkanvekili Muhammer Eski yaptı.

 

 

Başkanvekili Muhammer Eski yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi, Başkanımız Mehmet  Ali ALKAN‘ın hepinize ayrı ayrı selamlarını iletirim diyerek başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü, 21 Ocak Tarihinde yapılan seçimlerde verdiğiniz destekle  Mehmet Ali ALKAN Başkanlığında Antalya Şoförler ve otomobilciler Kamyoncular Kamyonetçiler Oda Yönetim ve Denetim Kurulu Üyesi olarak görevlendirildik.

 

 Seçimi kaybeden grubun mağlubiyeti hazmedemeyerek, seçim öncesinde dile getirdikleri iddia ve iftiralarını tekrar edip ve gerçek dışı ithamlarla yargı sürecini başlattılar. Bu süreçte Başkanımızın tutuklanmasına karar verilerek, kendisini  savunma imkanı  tanınmadan  Olağanüstü Genel Kurul ve  seçim kararı alındı.

Odamız olağanüstü seçime götürülüyor;  6 Ekim 2019’da Oda 1 yıl aradan sonra tekrar seçime götürülecek.

 

            Kıymetli meslektaşlarımız;

Başkanımız Mehmet Ali ALKAN  sizlerden aldığı  güç ve destek ile  bu kişilerin oyununu bozacağına inandığından tekrar adaylığını açıkladı.

            Aşağıda imzası bulunan Oda Yönetim ve Denetim Kurulu üyesi olarak bizler, haksız ve yersiz iftiralara maruz kaldığını düşündüğümüz Başkanımız Mehmet ALİ ALKAN ‘ın adaylığını destekliyoruz. Bir önceki seçimde de olduğu gibi kendisiyle birlikte sizlerin hizmetine talibiz.dedi

Yönetim ve Denetim Kurulu Muammer ESKİ .Tuncay ALAYLI .Ali Rıza HANSU.      İbrahim EVLİCE .Hasan ÜLKER.     Hüseyin KIVRAK. Ahmet ÇÖRT.                           Yücel KABAKUŞAK. Hasan KORKMAZ.                Ahmet KORKMAZ.

 

 Muhammer eski’nin konuşmasından  söz alan Mehmet ali alkan’nın eşi ayşe alkan duygusal bir konuşma yaptı. Ayşe  alkan Hazreti Ali’nin “Haklıysan korkma, hak seni bulur” dediği gibi, biz bunlardan, tehditlerden ve kirli oyunlarından korkmuyoruz, yüce Allaha ve Türk Adaletine sonuna kadar güveniyoruz.  Çünkü haklılığımızı biliyoruz diyerek başladığı konuşmasını şöyle devam ettirdi, “Birçoğunuz beni tanıyorsunuz, ama beni tanımayanlar için öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum.  Adım Ayşe Alkan.  Şoförler odasının seçimle gelmiş ve başkan olmuş bu görevi 17 yıldır büyük bir onur ve şerefle yürüten, hakkında hazırlanan bir iddianame ile şu anda yanımızda olamayan Mehmet Ali Alkan’ın eşiyim.  Kendisini yıpratmak, kamuoyu karşısında küçük düşürmek, önünü kesmek seçimle geldiği makamdan farklı yollarla başkanlığı düşürülmek istenen adamın eşi olarak karşınızdayım. Bizi sindirmeye, korkutmaya çalıştılar, tehtid ettiler. Birlik olmamızı istemediler. Çünkü birlik olduğumuzda bir çıkar grubunun menfaatlerine değil oda esnafının menfaatlerine öncelik verdiğimizi, vereceğimizi biliyorlar.  Bu yüzdende yalanlara, iftiralara başvurdular. O kadar çok paniklediler ki, daha ilk mahkemeye dahi çıkmadan, yangından mal kaçırır gibi erken seçim kararı aldırdılar ve özellikle aldırdıkları seçim kararına, duruşmamızdan önceki bir tarihin seçim tarihi olmasını istediklerini not ettiler.   Kendilerince O, içerdeyken başkanlığı almaya çalışacaklardı. Korkunun ve çıkarların bu insanlara neler yaptırdığına hepimiz şahit olduk.  Hazreti Ali’nin “Haklıysan korkma, hak seni bulur” dediği gibi, biz bunlardan, tehditlerden ve kirli oyunlarından korkmuyoruz, yüce Allaha ve Türk Adaletine sonuna kadar güveniyoruz.  Çünkü haklılığımızı biliyoruz.

Değerli Esnaf Kardeşlerim,

Oda Başkanımız Mehmet Ali’yi hepiniz çok yakından tanıyorsunuz. Sizlerden biri, 17 yıllık başkanlık sürecinde yaptıkları ortada. Birçok projeyi hayata geçirdi.  Bunları tek tek saymayacağım. O her zaman esnaf kardeşlerinin sorunlarına derman olmak için çırpındı. Sizlerin sorunları öncelikleri oldu.  Üyelerin üzüntüleriyle dertlendi, sevinçleriyle mutlu oldu. Onun için sadece bir iş değil başkanlık.  17 yıllık bu güven ve tecrübesiyle birçok esnaf kardeşimizin hayatına dokundu ve dokunmaya da devam etmek istiyor.  Öyle güzel kardeşleri, arkadaşları, dostları var ki, onun yokluğunda her biri bize ayrı bir güç kattı.  Bu zorlu süreçte, bizleri yalnız bırakmayan, üzüntümüzü kendi üzüntüsü bilen, üyelerimize çok teşekkür ediyorum.  Biz Şoförler odası olarak kocaman bir aileyiz.  Bilmiyorlar ki, Aileler birbirlerine iyi ve kötü günde destek olur, omuz verirler. Bizim dallarımızı kırdıklarını düşünen bazı insanlara inat, üyelerimiz her gün destek olmak için evimize gelip, bizlere güç kattılar. Herkes anlamalı ki, bazıları bizleri bölmeye çalıştıkça, bizler daha da güçlenip BİRLİK OLUYORUZ.  

Kardeşlerim,

Sizler, haksızlık karşısında nasıl dik duracağınızı herkese gösterdiniz. Bir kadın, bir anne, bir eş ve sizlerin kardeşi olarak, sizlerden aldığım güçle, bende dim dik ayaktayım.  Eşimin suçsuzluğuna ve en kısa sürede yanımızda olacağına yürekten inanıyorum.  Bunu bildikleri için duruşma gününden önce seçim yapma derdine düştüler. Çünkü duruşmada söyleneceklerden korkuyorlar. Unutulmasın ki yalancıların mumları yatsıya kadar yanar. 

O gelene kadar el birliği ile emanetine sahip çıkmaya devam edeceğiz. Alel acele alınmış kararla 6 Ekim de bir seçimimiz var. Sizlerden gelen istek ve talepler doğrultusunda, Eşim Mehmet Ali Alkan bu seçimlerde adaydır.  Bir kez daha söylemem gerekirse, kendisiyle her zaman gurur duyduğum, her zaman haksızların karşısında olan, Mehmet Ali Alkan, 6 Ekim’de yapılacak seçimde Şoförler Odası Başkanlığına Adaydır. 

Değerli üyelerimiz, Artık birlik olma zamanı, şimdi güçlü olma zamanı… Birliğimizi, dirliğimizi bozmak isteyen bazı kişi ve gruplara verilecek tek cevap YİNE BİRLİK OLARAK KALMAKTIR.   Bu seçimlerde kirli tezgâhlara, dönen dolaplara, oynanan oyunlara hep birlikte dur diyeceğiz.  Gün, BİRLİK GÜNÜDÜR.

Esnafın iradesi ile seçilen bir başkanı ancak esnafın iradesi başkanlıktan indirebilir yoksa ayak oyunları, siyasi entrikalar, esnafın gücünden ve iradesinden önde değildir. Yanlış hesap emin olun ki sizlerin sayesinde Bağdat’tan dönecektir.

Son olarak buradan sevgili eşim Mehmet Ali Alkan’a sesleniyorum, biz, esnaf ailesi olarak, senin yokluğunda emanetine sahip çıkıyoruz.  Sen gelene kadar bu görevi yine istediğin gibi birlik içinde sürdüreceğiz.  

Bizlere destek olan başta üyelerimiz olmak üzere herkese yönetim kurulumuz, eşim ve ben çok teşekkür ediyoruz. Diğer Fotoğraflar

Kaynak / Editör: Okunma 30

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


GüncelHaberleri

KAÇAK GÖÇMENLER YAKALANDI
BURDUR'DAN GÖYNÜK'E ZİYARET
Açıktaki kablolar tehlike saçıyor
YSK'dan diploma açıklaması
DOYRAN GÖLET ÇALIŞMASI BİTİYOR
NERGİZLİ ZİYARET
GATAB'DAN BASIN AÇIKLAMASI
KÖYLÜ'NÜN SU KAVGASI

Diğer Haberler

ÖZALTIN'A TUI'DEN TESEKKUR
ALANYASPOR OBA'DA NEFES ALDI 2-1
ALANYASPOR YENİ HOCAYLA ANLAŞTI
“MESLEKTEN UZAKLAŞTIRILIYORUZ”
9. ATSO ANTALYA TÜRK MÜZİĞİ GÜNLERİ BAŞLIYOR
Antalya-Kemer Deniz Otobüsü seferleri başlıyor
Futbolun Yıldızları Yetişiyor
HAKİMLER GÖYNÜK'DE
E-Gazete (Gazete Akdeniz)
Ulusal Gazeteler
Yazarlar

ZEKİ DEMİR

ZEKİ_DEMİR Ağayı Batıran Uşak

17.09.2019 23:59:26

Berberin Kırık Aynası..  Alanya da yaşayan eski bir ga..

Hilmi ŞAHİN

Hilmi_ŞAHİN BiRAZ SABIRSIZ DEĞiL MiYiZ ?

02.09.2019 20:06:14

Belediye seçimlerinde Türkiye genelinde öze..

M. Fevzi Küçükkahveci

M._Fevzi_Küçükkahveci Suriyelilere Vatan (daşlık) Ve-ri-le-mez ! Kaynak: Suriyelilere Vatan (daşlık) Ve-ri-le-mez ! - M. Fevzi KÜÇÜKKAHVECİ

06.08.2019 22:41:32

Duyunca inanamadık, ya kötü bir şaka ya da akıl tu..

İdris ÖZYOL

İdris_ÖZYOL Fillerin intikamı

22.06.2019 15:53:45

Fillerin, belli mevsimlerde belli yolları kullanarak gö..

Ramazan KAYA

Ramazan_KAYA E TEBLİGAT DÖNEMİ

17.12.2015 01:17:00

Vergi mükelleflerini yeni yılda yenilikler bekliyor. ..

Cengiz GÜLEBAY

Cengiz_GÜLEBAY OLMADI, SİL BAŞTAN

03.11.2015 23:44:42

7 Haziran seçimlerinden sonra geçen beş ayda &..

Vehbi KAYA

Vehbi_KAYA Şehitlerimiz ve Protokolcüler

14.08.2015 14:25:44

Vatan topraklarından acı haber gelmeye devam ediyor.. Ü..

Tansu DURAN

Tansu_DURAN Lütfen İstifa Ediniz!

17.06.2015 23:41:29

Bugüne kadar sosyal medyada bir çok kere istifa ..

Seçil ÖZCAN

Seçil_ÖZCAN “ÇOCUKLAR, CİNSİYET EŞİTLİĞİ VE MAHREMİYET EĞİTİMİ ALMALI”

18.02.2015 01:04:01

Mersin Tarsus’ta Özgecan Aslan’ın vahşice k..

Hasan KILINÇ

Hasan_KILINÇ SEV ABİ KORKMA

17.03.2014 05:46:35

Ben tutkulu severim abi.Sevmekte sınır tanımam.Annemi,Babamı..


MHP'DE HİLMİ DURGUN DÖNEMİ BAŞLADIMHP Antalya il başkanlığına Hilmi Durgun atandı. MİLLİYETÇİ Ha..
En Çok Okunanlar
MUSTAFA AKSOY GÖREVİ BIRAKTIĞINI AÇIKLADI MHP Antalya il baskani Mustafa Aksoy saglik sorunlari nedeniyle gorevden ay.. Okulların pazartesi günü normal eğitim ve öğretime devam edeceği, sadece ta.. ANTALYA SEDİR RESTAURANT Gittikleri yerlerde meşhur Türk mutfağının o muhteşem lezzetlerini de tatma.. GAZETE AKDENİZ SAYI 83               &nbs..
Bugün Bu Hafta Bu Ay


Anket Bulunamadı..

Anketler

Namaz Vakitleri
Şehir
(antalya)
İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
06:1107:4613:2116:1618:3920:02

Hava Durumu
Şehir
(antalya)
Bugün
21°°C - 30°°C
Pazartesi
21°°C - 29°°C
Salı
22°°C - 28°°C
Çarşamba
23°°C - 28°°C

Günün Sözü


Savaş eri, Allah için nefsi ile savaşandır.


(Hz. Muhammed)


Arşiv Getir

Facebook


Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace 0,22

UA-73076831-1